Patikima įranka jums 

 

ALTAIR PLUS

Plačiau

ORION PRO

Plačiau

SIRIUS

Plačiau

ORION

Plačiau

ORION PRO MULTI SPLIT

PlačiauMES JUMS GALIME PASIŪLYTI VIENOS AR DAUGIAU ZONŲ SISTEMĄ
Su vienu išoriniu bloku, pagal poreikį, sistemą galima konfigūruoti su vienu arba keliais vidaus blokais. Dėl sistemų universalumo jas lengva pritaikyti įvairiose patalpose : ofisuose, poilsio kambariuose, garažuose ir kt.. Taip pat  tai gali būti idealus oro kondicionavimo ir šildymo spendimas vasarnamiuose bei sodo namuose. Šios sistemos tai ne vien šildymo ar oro kondicionavimo, bet ir drėgmės palaikymo, oro valymo patalpose sprendimas.

VIENOS ZONOS

Vienos zonos šilumos siurbliai (kondicionieriai) susideda: iš vieno vidaus bloko ir vieno išorinio bloko. Išorinis  blokas tiekia šaltnešį į vidinį bloką per mažus vamzdelius, įeinančius per nedidelę angą sienoje. Sistema technologiškai montuojama taip, kad būtų padaryta kuo mažesne žala Jūsų pastato konstrukcijai.

DAUGIAZONĖ SISTEMA

Daugiazonė sistema klientams leidžia savo patalpose su vienu lauko maitinimo bloku turėti iki trijų vidaus įrenginių. Šios sistemos kiekvienas komponentas gali būti valdomas atskiru nuotoliniu pulteliu arba wifi prieiga. Ši sistema leidžia klientams besikeičiant poreikiams oro kondicionavimo sistemą pritaikyti prie pasikeitusios situacijos. Pvz.:Jūs galite pasirinkti išorinį maitinimo bloką bei vieną ar du vidaus blokus, o likusius susimontuoti tada kai jau bus poreikis. 

TYLUS VEIKIMAS

Konfortišką gyvenimą užtikrina sistemos tylus veikimas. Tai  užtikrina lauko įrenginiai su inverterio valdomais kintamo greičio kompresoriais, kurie veikia mažesniais greičiais ir tylesniais ciklais. Neribotas šaltnešio vamzdelių ilgis leidžia lankščiai montuoti lauko įrenginį toliau nuo miegamųjų, terasų ar kitų patalpų, kuriose praleidžiate daug laiko.

ORO VALYMAS

Geresnę oro kokybę patalpose padeda užtikrinti daugiasluosniai filtrai. Šie filtrai yra  kiekviename vidaus bloke. Oro valymo technologijos priklauso nuo individualiai pasirinkto įrenginio.

 

 

 


 Nesandarus namas leidžia vėjais Jūsų pinigus?

Atlikime Namo Sandarumo Testą! 

Parašykite
Paskambinkite
Apie